Apie renginį

Didžiausias lenktynių festivalis švenčia 20-tąjį gimtadienį!

Šiais metais esame stipriai pasikaustę ir stebinsime visus atvykusius, įrengsime ne tik jau įprastas tribūnas, tačiau rasite ir neįtikėtinų vietų stebėti lenktynėms. Keičiame teritorijos planą, atveriame daugiau teritorijos jums – kiekvienas atvykęs tikrai patirs tą lemtingajį wow momentą. 

KAS LAUKIA? 4 dienos lenktynių dvasios, buvimo tarp tų kas gyvena greičiu ir urzgiančių variklių griausmu – kitaip dar vadinamų benzingalvių. 

APGYVENDINIMAS: Gyventi galėsi renginio teritorijoje įrengtame kempinge visiškai nemokamai – tad telieka tavo pasirinkimas: kemperis ar palapinė, gali nebesirūpinti didelėmis Palangos viešbučių kainomis. 

MUZIKA: Nors manome, kad gražiausia muzika motorų garsas, bet vakarėlį visas dienas tikrai pakurs garsūs DJ‘ėjai. 

MAISTAS: Maistui šiais metais skiriame ypatingą dėmesį ir festivalį apjuosime maisto vagonėliais – kad ir pats išrankiausias pradžiugintų savo skonio receptorius.

SLALOMAS: Žiūrovų slalomo trasa įrengta lenktynių trasoje kvies visus žiūrovus išbandyti jėgas. 

TV3 NAKTINIS KINAS: Naktinis kinas pakvies po visos dienos pilnos įspūdžių atsipalaiduoti ir atsipūsti ant pievos, filmus paskelbsime jau netrukus!

Ir dar daugiau pramogų bei stogą nunešančių vaizdų! 

 

TREČIADIENIS

Techninė ir administracinė komisija, S.Dariaus ir S.Girėno stadiono aikštelė. 

Atrodytų techninis elementas, tačiau vis labiau tampa savotišku lenktynių atidarymų, kuomet gali susipažinti, paplepėti su komandomis. Apžiūrėti bolidus, pirmą kartą juos pamatyti išpurentais kailiukais – pasipuošusiais taip, kokius matysite lenktynių trasoje. 

 

KETVIRTADIENIS

Dynami:t Super Sprint Vytauto g. Palangos centre. 

Lenktynių festivalio atidarymas sukeliantis šiurpuliukus – kad jau prasideda! Visų komandų pristatymai, galėsite pamatyti ir išgirsti kas kovos dėl Aurum 1006km lenktynių nugalėtojų vardo. Puiki proga susirinkti lenktyninkų parašus, įvertinti komandas DYNAMI:T SUPER SPRINT‘e ir paganyti akis į lenktynininkus ar jų bolidus, nes žinome, kad ne visi dėl mechaninių žvėrių susirenka. 

Street Drag 

Slapta vykstantis gatvės drag‘as vilioja ne vieną, bent akies krašteliu pažvelgti kas ten vyksta. Mes turime gatvę, tad darom drag‘ą ir sakom – DALYVAUK. Dalyvauti gali visi norintys!

Žvaigždžių lenktynės #suTV6pramogajuKITAIP 

O Street Drag’ą atidarys žvaigdžių drag‘o varžybos, žvaigždžių padangės atstovus netrukus pristatysim.

„TV3 Naktinis kinas” naktį kvies pasidžiaugti filmais!

 

PENKTADIENIS

Gera Dovana Drift // Aurum 1006 km 

Na ši diena tiesiog kaitina kraują dūmų virtine, nes lenktynių trasą užkariauja Driftas, šiais metais dar labiau pasikaustęs – Baltijos šalių drift‘o čempionatas. Statom papildomas tribūnas, keliam DJ ant keltuvo, laukia neįtikėtinas šou!

108 km Moterų Iššūkis. 

Orientacinis ralis pajūrio keliais. Kviečiame į antrus metus iš eilės organizuojamą ralį - „108 km Moterų iššūkis“, skirtą tik - MOTERIMS! 

Na, o vakare - „TV3 Naktinis kinas“ vėl pakvies pailsėti ir pasimėgauti kinu po atviru dangumi!

 

ŠEŠTADIENIS

Aurum 1006 km lenktynės. 

Šeštadienis skirtas šių lenktynių festivalio kulminacijai – Aurum 1006 km lenktynėms. Visa diena lenktynių gaudesio, geros muzikos, naujų pažinčių, gražių merginų šypsenų ir visų kitų prieskonių iš ko susideda lenktynės. Na kas buvo tas žino, kiek akys sužiba ir kaip pasišiaušia oda išgirdus riaumojančius motorus. 

Taip pat garsusis - dbDRAG. Ar matėte kada kaip plaukai stojasi piestu nuo mašinos kolonėlių pučiamų basų? Tai ir dar daugiau pamatysite kai kausis daugiausiai decibelų Lietuvoje turinčios mašinos!

Vakare artėjant 1006 km lenktynių kulminacijai – finišui, jūsų lauks DJ pasirodymai ir koncertas, na ir žinoma iškilminga apdovanojimų ceremonija!